NELER YAPIYORUZ?
Arama Motoru Optimizasyonu

Marka sitenizin, daha fazla kitleye ulaşması için arama motoru standartları doğrultusunda optimize edilmesini ve sıralama yükselişini sağlıyoruz.

Google Adwords

Arama sonuçlarında ve popüler web sitelerinde metin reklamları, görüntülü reklamlar, video reklamları gibi reklamlar verebilirsiniz.

Yandex Reklamları

Yandex arama motoru kullanıcılarına belirlediğiniz hedef kelimeler üzerinden ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Facebook Reklamları

İşletmelerinizin ihtiyacını karşılayabilecek değişik formattaki Facebook reklamları ile hedef kitlenize yönelik reklamlar verebilirsiniz.

Affiliate Marketing

Affiliate Marketing hizmetlerimiz sayesinde doğru kanallar üzerinden reklamlar yaparak ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabilirsiniz.

İçerik Pazarlama

İnternet sitenizde yer alacak olan içeriklerin etkili ve doğru bir biçimde pazarlanabilmesi için çözümler sunmaktayız.

NEDEN SEO PERF?

Dijital pazarlama ve stratejiler alanında uzun süredir faaliyet göstermekte olan firmamız, dijital dünyanın baş döndüren hızını yakından takip ederek müşterilerine daima en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

SEOPerf olarak sizlere her biri kendi alanında uzman olan profesyonel ekibimiz ile birlikte arama motoru optimizasyonu, Google Adwords reklamları, Yandex reklamları, Facebook reklamları, Affiliate marketing ve içerik pazarlama konusunda pratik çözümler sunmaktayız.

Başarı ve performans odaklı çalışmalarımızdaki temel hedefimiz, dijital mecralarda yer almak isteyen markaların ihtiyaçlarına cevap verebilmektir. Hizmetlerimizi hızlı ve rasyonel bir biçimde hayata geçirerek tüm projelerinizin başarıya ulaşması için sizlere SEOPerf olarak çözüm odaklı çalışmalarımızı sergilemekteyiz.

Sonuç odaklı, şeffaf ve disiplinli hizmet anlayışımız sayesinde dijital dünyadaki tüm yenilikleri yakalayabilmenizi ve dijital ortamdaki yerinizi güven altında tutmanızı sağlamaktayız.

NEDEN SEO PERF?

MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA NELER DÜŞÜNÜYOR ?

Son SEO Blog Yazıları

Dil Etiketi Nedir?  Ne İşe Yarar?
Dil Etiketi Nedir? Ne İşe Yarar?

Hreflang etiketi, farklı dilde içeriğe sahip olan sitelerin alt türevlerinde kullanılan ve sitenin alternatif hallerini uygun kodlarla Google botlarına bildiren bir komuttur. Hreflang etiketi şu durumlarda gerekir;

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?
SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

SEO Uyumlu makaleler, Google gibi arama motorlarının kaliteli içeriği kalitesiz içerikten ayırmak adına kullandığı bazı yöntemlere uyum sağlamış olmayı ifade etmektedir. İnternet düzleminde artan site sayısı ve her an girilen milyonlarca içerik nedeniyle hangi içeriğin kullanıcıya fayda sağlarken hangisinin fayda sağlamadığını anlamak arama motorlarının kalitesini belirlemektedir.

Heading Etiketlerinde Sıkça Yapılan Hatalar
Heading Etiketlerinde Sıkça Yapılan Hatalar

OnPage SEO çalışmalarında en önemli konulardan birisi olan headings kullanımı konusunda sizin için özel bir yazı kaleme aldık. Sıkça yapılan bu headings hatalarına göz atmanızda fayda var.