NELER YAPIYORUZ?
Arama Motoru Optimizasyonu

Marka sitenizin, daha fazla kitleye ulaşması için arama motoru standartları doğrultusunda optimize edilmesini ve sıralama yükselişini sağlıyoruz.

Google Adwords

Arama sonuçlarında ve popüler web sitelerinde metin reklamları, görüntülü reklamlar, video reklamları gibi reklamlar verebilirsiniz.

Yandex Reklamları

Yandex arama motoru kullanıcılarına belirlediğiniz hedef kelimeler üzerinden ürün ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Facebook Reklamları

İşletmelerinizin ihtiyacını karşılayabilecek değişik formattaki Facebook reklamları ile hedef kitlenize yönelik reklamlar verebilirsiniz.

Affiliate Marketing

Affiliate Marketing hizmetlerimiz sayesinde doğru kanallar üzerinden reklamlar yaparak ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabilirsiniz.

İçerik Pazarlama

İnternet sitenizde yer alacak olan içeriklerin etkili ve doğru bir biçimde pazarlanabilmesi için çözümler sunmaktayız.

NEDEN SEO PERF?

Dijital pazarlama ve stratejiler alanında uzun süredir faaliyet göstermekte olan firmamız, dijital dünyanın baş döndüren hızını yakından takip ederek müşterilerine daima en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

SEOPerf olarak sizlere her biri kendi alanında uzman olan profesyonel ekibimiz ile birlikte arama motoru optimizasyonu, Google Adwords reklamları, Yandex reklamları, Facebook reklamları, Affiliate marketing ve içerik pazarlama konusunda pratik çözümler sunmaktayız.

Başarı ve performans odaklı çalışmalarımızdaki temel hedefimiz, dijital mecralarda yer almak isteyen markaların ihtiyaçlarına cevap verebilmektir. Hizmetlerimizi hızlı ve rasyonel bir biçimde hayata geçirerek tüm projelerinizin başarıya ulaşması için sizlere SEOPerf olarak çözüm odaklı çalışmalarımızı sergilemekteyiz.

Sonuç odaklı, şeffaf ve disiplinli hizmet anlayışımız sayesinde dijital dünyadaki tüm yenilikleri yakalayabilmenizi ve dijital ortamdaki yerinizi güven altında tutmanızı sağlamaktayız.

NEDEN SEO PERF?

MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA NELER DÜŞÜNÜYOR ?

Son SEO Blog Yazıları

GOOGLE Güncellemesi,  Descriptionlar Artık Daha Uzun!
GOOGLE Güncellemesi, Descriptionlar Artık Daha Uzun!

Zararlı Backlinkleri Nasıl Kaldırabilirsiniz?
Zararlı Backlinkleri Nasıl Kaldırabilirsiniz?

Google'ın backlinklerin değerlendirilmesi için algoritması içerisinde kullanılan 200'den fazla etken vardır ancak bunların içerisindeki en önemlilerinden birisi Page Rank'tir. Page Rank, bir site sayfasının sahip olduğu kaliteyi, gücü gösteren etkendir, bir dış bağlantı yani backlink sitenize referans olarak verildiğinde, sitenizin kalitesini belirleyeci bir referans görevi görecektir. Bu yüzden sitenize gelen backnliklerin Page Rank değerlerinin yüksek olması önemlidir. Black Hat SEO kapsamında, rakip firmalar ya da bazı kötü amaçlı yazılım programları, sitenize otomatik olarak Page Rank değerleri düşük, zararlı ve alakasız coğrafyalardan çeşitli sitelerden backlink verebilir. Bu durum, Google'ın sitenizin referanslarının alakasız ve zararlı olduğunu düşünmesine neden olacağı gibi yabancı ülkelerden gelen kullanıcılar, sitenizde neredeyse hiç vakit harcamadan ayrılacağı için ayrıyetten içeriğinizin ayfasız olduğu düşünülecektir.

Site Açılış Hızının SEO Üzerindeki Etkileri
Site Açılış Hızının SEO Üzerindeki Etkileri

Kullanıcı sitenize bağlandıktan sonra ilk byte'ın sitenizin sunucusundan tarayıcısına yüklenmesi sırasında geçen süre, site hızınızı ifade edecektir.