Kapat

İçerik Pazarlama

Markanızın online platformlarda çok sayıda kişiye ulaşması için öncelikli olarak kaliteli, SEO uyumlu ve özgün içeriklere ihtiyacınız olacak. Gerek internet sitenizde kullanabileceğiniz gerekse sitenizin dışında yayınlayabileceğiniz özgün içerikler için alanında uzman yazar kadromuzun çalışmalarından faydalanabilirsiniz. Markanızı hedef kitleniz ile buluşturan içeriklerdir. Dolayısıyla kullandığınız içerikler markanız ile ne kadar bağlantılı ile marka bilinirliğinin artması da bir o kadar yüksek olacaktır.

Yeni bir site kurma aşamasında olanlar da SEOPerf yazar kadrosu tarafından hazırlanan içeriklerden faydalanabilir. Dilediğiniz konuda ve dilediğiniz uzunlukta olan SEO uyumlu içerikler Google sıralamasında üst noktalarda yer almanızı sağlayan bir araçtır. Bu nedenle anahtar kelimelerin yazılarda en doğru yerde kullanılması, yazıların kalitesi ve hepsinden önemlisi hedef kitlenize hitap etmesi çok büyük önem taşıyor.

Kalitesiz içerikler markanızın olumsuz bir imaja sahip olmasına dahi sebebiyet verebilir. Kaliteli içerikler ise bir o kadar markanıza kalite ve değer katar. Bu nedenle gelişigüzel hazırlanan metinler kullanmak yerine kaliteli ve özellikle de SEO uyumlu metinler kullanmalısınız. Ayrıca Google tarafından sitenizin indexlenebilmesi için içeriklerin sadece kaliteli olması yeterli değil. Aynı zamanda süreklilik de önem taşıyor. Sitenize düzenli olarak içerik yüklemeniz arama motorlarında daha üstlerde yer almanız için zorunludur.

 

 

 

Doğru İçerik Reel Müşteri Demektir!

içerik pazarlama danışmanlığı

Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir firma olmamız, istediğiniz içeriklere çok kısa bir süre içerisinde ulaşmanızı da sağlar. Önceden belirlenmiş olan hedef kitleyi sitenize çekecek ve kelimelerle bir yönlendirme sağlayacak içerikler içi firmamızın hizmetlerinden siz de faydalanabilirsiniz. Doğru içerik potansiyel müşterinizin reel müşteriye dönüşmesi için atılabilecek en doğru hamledir.

İçeriklerin internet kullanıcıları markanıza yönlendirmesi yeterli değil. Bununla birlikte markanızın çemberinde tutulması ve satın almaya yönlendirmesi de gerekiyor. Bu noktada içeriklerde yapılabilecek basit bir hatanın çok sayıda müşteri kaybına neden olabileceğini unutmamanız gerekir. Doğru kelimelerin doğru anlatım tarzı ile harmanlanması hedef kitlenizi adeta bir mıknatıs gibi markanıza çeker. Ancak bu sadece profesyonel yazarlar tarafından gerçekleştirilebilir.

SEOPerf olarak sizlere sadece içerik sunmuyoruz. Aynı zamanda içerik pazarlaması çalışmalarımızdan da faydalanabilirsiniz. Sosyal medya içerikleri, bloglar, makaleler, e-bültenler, sunumlar ve daha pek çok çalışmanın en aktif cümlelerle hazırlanması ve en doğru platformlarda yayınlanması için de sizlere hizmet sunmaya hazırız. Üstelik markanıza dair bir farkındalık yaratan bu içerik çalışmalarına gayet düşük bir maliyet ile ulaşma şansını da sizlere sunuyoruz.

İçeriklerde son derece önemli olan bir diğer unsur kullanılan dilin sürekliliğidir. Tutarlılık sayesinde markanız ile müşterileriniz arasında bir sadakat oluşması da mümkün hale gelir. Müşterilerinizin sadakatini güçlendiren içerikler için de sizlere hizmet verebiliriz.

SEOPerf yazar kadrosu tarafından hazırlanan içerikler sektörünüzde fark yaratmanızı sağlar. Markanızı güçlendirir ve çok geniş kitlelere en doğru metinlerle seslenmenizi salar. Markanızın bilinirliğini arttırır, müşterilerinizde sadakat oluşturur ve hepsinden önemlisi Google sıralamasında sizi üst noktaya taşır!